tel. 77 453 12 52

Aura Roboclean 114F+ - opis produktu

aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-bielsko-bydgosz...
aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-bielsko-bydgosz...
aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-bielsko-bydgosz...

System Czyszczący Aura Roboclean filtruje powietrze dzięki filtrowi wodnemu i separatorowi, oczyszcza pomieszczenia z kurzu, a przez to z zawartych w nim roztoczy, pyłków i innych groźnych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają m.in. na układ oddechowy człowieka.

ROBOCLEAN jest przeznaczony do gruntownego sprzątania nie tylko podłóg, ale także tapczanów, pościeli, ścian, firan, obrazów, RTV, samochodów i innych. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu wirującego separatora, oraz filtra HEPA. To właśnie separator oddziela kurz od powietrza, powietrze od wody, wodę od silnika i sprawia, że ROBOCLEAN to idealne urządzenie czyszczące

AUTORYZOWANY SERWIS Door To Door

Części do Aura Roboclean 114f i 114f+

Zakup urządzenia Aura Roboclean SPlus

Tradycyjny odkurzacz, jak wiemy, został zaprojektowany do zbierania kurzu i brudu do worka, który zawiera pory (mikroskopijne otwory). Nawet pory w workach na kurz, gdy się wydają bardzo małe, są wystarczająco duże, aby drobne cząstki kurzu, bakterii i innych żywych istot niewidzialnych gołym okiem łatwo się przez nie przedostały. Z tego powodu, systemy odkurzające zawierające worek na kurz, rozsiewają kurz i drobnoustroje w warunkach domowych w czasie odkurzania. Ponadto, pory ulegają zatykaniu się w krótkim okresie czasu, a strumień powietrza napotykając je  zostaje zmniejszony lub odcięty, co znacznie zmniejsza a nawet uniemożliwia proces czyszczenia i wciągania zanieczyszczeń.. 

W systemie Roboclean  jest  inaczej?
przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, Roboclean wykorzystuje naturę z najważniejszym jej składnikiem jakim jest woda. Woda jest najczystszym, dostępnym, najbezpieczniejszym i całkowicie pozbawionym porów system filtrów. Woda posiada korzystne właściwości w połączeniu z dużą mocą ssania, ma trwałą i skuteczną właściwość czyszczenia. Pył jest wyciągnięty, a następnie uwięziony w zbiorniku na wodę, podczas gdy w domu jest ożywiona aura i świeże powietrze do oddychania. Dlatego niezbędny jest system czyszczący Roboclean dla zdrowego domu.

Roboclean czyści dom w najbardziej naturalny sposób, przy użyciu naturalnego składnika jakim jest woda.

Woda jest niezbędna do funkcjonowania natury. Nasza planeta używa tego źródła do czyszczenia i pozbycia się cząsteczek kurzu unoszących się w powietrzu, znajdujących się na zanieczyszczonych powierzchniach, a nawet sztucznych alergenów. Rzeki, mgła, śnieg, a zwłaszcza deszcz,  to przykłady, jak natura utrzymuje higienę , pozostawiając świeże umyte powietrze po deszczu. Kiedy ta prosta, wodna metoda jest stosowana wnętrz naszego domu lub mieszkania, to mamy ten sam efekt - mycia powietrze, którym oddychamy. Uzyskujemy zdrowsze i bardziej czyste środowisko w którym mieszkamy.

System Czyszczący Aura Roboclean filtruje powietrze dzięki filtrowi wodnemu i separatorowi, oczyszcza pomieszczenia z kurzu, a przez to z zawartych w nim roztoczy, pyłków i innych groźnych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają m.in. na układ oddechowy człowieka. Urządzenie jest szczególnie zalecane do użytkowania przez osoby cierpiące na alergię i astmęJedną z najważniejszych zalet są jego funkcje prozdrowotne - umożliwia on skuteczne pozbycie sie z naszego otoczenia zródeł alergii: min. roztoczy i ich toksycznych odchodów, a także naskórka stanowiącego dla nich pożywienie. Roboclean jest zatem przykładem urządzenia w którym zdobycze techniki zostały wykorzystane po to, aby ułatwić nasze życie i poprawić jego komfort i jakość.

Jak działa Roboclean 

W zaawansowanym systemie czyszczącym Roboclean, kiedy separator działa w urządzeniu, woda służy jako filtr. Wykorzystując tę technologię w połączeniu ze stałą siłą podciśnienia, system stosuje zdrową i skuteczną metodę czyszczenia. Roboclean wykorzystuje rozwój w nauce i dzięki skuteczności działania w oczyszczaniu jest  sprzymierzeńcem w walce o zdrowie w domowym środowisku. Zapobiega Ciebie i Twoich bliskich przed chorobami układu oddechowego (alergia wziewna ) pochodzących od wdychanych pyłków i  innych zanieczyszczeń (alergenów).

1. Power Nozzle

Roboclean osiąga miejsca, które są niedostępne na innych podobnych urządzeń, zapewnia głębokie oczyszczanie. Z 150W potężnym motorem Power Nozzle, Roboclean w piasek yciągai inny brud z samego spodu i  z przestrzeni miedzy włóknami dywanu.

 2. Separator

Separator jest unikalnym mechanizmem odpowiedzialnym za rozdzielanie wszystkich niechcianych lotnych cząstek od powietrza i umieszcza je w zbiorniku na wodę, używając opatentowaną technologię. Separator Roboclean obraca się z dużymi prędkościami, maxymalan predkość to 27000 obr/min. Dzięki tak wysokim predkoscią odziela od powietrza cały kurza i brud.

 

roboclean_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-biels...

  

3. Silnk.

Jedną z  najważniejszych cech Roboclean jest dźwięk najnowszego silnika turbinowego. Z tym zaawansowanym silnikiem, Roboclean osiąga cechy takie jak wysoka siła ssania, długa trwałość, niskie zużycie  elektryczności i niezawodna skuteczność. Silnik i wszystkie inne części Roboclean są wyprodukowane z najtrwalszych dostępnych materiałów  więc możesz używać tej bezproblemowej wsokiej technologii

 

 4. Filtracja wodna

Silnik turbinowy i separator  tworzą wodny wir, by uchwycić cały lotny kurz i umieścić go wodzie. Dzięki właściwościom fizycznym wody, zebrane cząstki z powietrza pozostają wchłonięte przez wodę, zostawiając tylko czyste, nieskażone powietrze, które zostaje rozproszone w  pokoju.  Mimo stałego, brudnego strumienia powietrza wpadającego do zbiornika wody, silnik pozostaje nietknięty dzieki ochronnemu działaniu separatora.

 

  5. Mikro filtracja

Oprócz filtra wodnego, Roboclean jest zaopatrzony w  najbardziej godny zaufania filtr powietrzny znanym w świecie, jako  HEPA.  Zapobiega on wydostawaniu się  co najmniej 99.97 % wszystkich lotniczych cząstek o wielkosci do 0.3 mikrometrów. Cząstki tej wielkości są najtrudniejsze do od filtrowania. Filtra HEPA  ma za zadanie schwytać pewne małe cząstki, które nie mogłyby  zostać złowione przez filtr wodny.

6. Komfort

Z jego dogodnym panelem dotkykowym,  urzytkownik na urzadzeniu moze regulować przepływ powietzra, by go dostosować do aktualnego zastosowania . Roboclean ma cztery inne predkości filtracji od niskiej do wysokiej, ustawianej w zależnosci od potrzeb.

7. Dodatkowe sterowanie

Funkcja, która odróżnia Roboclean od podobnych produktów, jest jego ergonomiczny uchwyt zdalnego sterowania. Twoje plecy, biodra, kręgosłup i ręce nie doświadczą bólu dzięki uchwytowi Roboclean, jeśli ty odokurzasz  przydatny pulpit operatora na uchwycie Roboclean pozwala sterować i zmienić jego szybkość roboczą. Zasadniczo możesz sterować wszystkiemi funkcjami Roboclean z daleka. Wyświetlacz LCD pokazuje informacje i pozwala ci zobaczyć ustawienia, w których pracuje twój Roboclean. Krótko mówiąc, technologia Roboclean wyłapuje zanieczyszczenia i zmienia pracę domową w coś przyjemnego! 

 

 

 

Nie ,uwierzysz w to, co będzie można jeszcze zrobić z systemem Roboclean. Roboclean nie tylko odkurza, to wyjątkowy system czyszczenia, który może wykonywać funkcje kilku urządzeń. 

roboclean_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-biels...

Roboclean w stosunku do innych systemów oczyszczania posiada:

 • Wydajny silnik 4-stopniową regulacją prędkości,
 • Duża moc ssania, wysoka moc ssania silnika 1000W,
 • Szczotka elektryczna o mocy 150W
 • Zdalne sterowanie,
 • Automatyczne zwijanie przewodu zasilania,
 • Regulowana rure teleskopową ze stali nierdzewnej,
 • Filtr HEPA,
 • Długi i trwały wąż.
 • Oczyści każdy zakątek domu,
 • Aromatyzowanie powietrza, przynosi wspaniałe zapachy przyrody do domu,
 • Łatwo wyczyścić materac i meble,
 • Pomaga osunąć roztocza i podobne mikroorganizmy, 
 • Oczyści włókna dywanów i chodników,
 • Odkurzy  kołdry i poduszki
 • Brak worka na kurz,
 • Duży wybór końcówek sprzątających , dopasowanych do różnego rodzaju zanieczyszczeń,
 • Pompowanie materacy, brodzików ogrodowych,
 • Odtykanie zapchanych zlewów
 • ergonomiczna konstrukcja,
 • Łatwość montażu oraz użytkowania.

PARAMETRY TECHNICZNE

PRĘDKOŚĆ OBROTOWA

 • Moc silnika głównego: 1000W,
 • Zasilanie: 220-240V /50-60Hz,
 • Przepływ powietrza: 150m3/godz,
 • Podciśnienie: 135 mbar,
 • Poj. Zbiornika na brudna wodę: 1.5L,
 • Poj. Dolnego zbiornika: 3.7L,
 • Moc silnika trzepaczki: 150W,
 • Klasa bezpieczeństwa: II.
 • Prędkość obrotowa (obr./min)
 • 1 poziom: 7500,
 • 2 poziom 11500,
 • 3 poziom 16500,
 • 4 poziom 21000,
 • 5 maksymalnie 27000. 

Certyfikat TÜV

Niezależne testy laboratoryjne dowiodły, że Roboclean działa w bliskiej zeru poziom emisji pyłu. Wiodący międzynarodowy ekspert w dostarczaniu kwalifikacji, TÜV SÜD w Niemczech oficjalnie dokonał certyfikacji urządzenia Roboclean i potwierdził jego skuteczność pochłaniania pyłu na poziomie 99,993%.Wydana maksymalna ocena w jednej z najbardziej renomowanej instytucji na świecie,oznacza, że Roboclean nie ma porównania do innych systemów czyszczących.

tuvlogo

Certyfikat KEMA 

kema

Jakość Systemu Czyszczącego Aura Roboclean została potwierdzona przez KEMA należącą do grupy najważniejszych na świecie organizacji certyfikujących.

Certyfikat Centrum Medycyny Zapobiegawczej

l_zpmed

Certyfikat wystawiony przez Centrum Medycyny Zapobiegawczej ZPMed potwierdza, że ROBOCLEAN odpowiada wymaganiom Medycyny Zapobiegawczej, będąc produktem dobrym dla zdrowia, a także jest odpowiedni dla ochrony zdrowia. 

Roboclean / Standardowe Akcesoria

 

Roboclean jest uniwersalnym urządzeniem do oczyszczania powietrza prania i odkurzania. Roboclean system czyszczenia jest wyposażony w szeroki asortyment wysokiej jakości i łatwości w montażu i akcesoria, które są przeznaczone do czyszczenia każdego zakamarka Twojego domu.

Szczotka Tapicerska

 

Szczotka Szczelinowa Krótka

 

Szczotka do podłóg gładkich

 

Power Nozzele (Szczotka elektryczna)

szczotka_tapicerska_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akces...
szczotka_szczelinowa_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akce...
szczotka_do_pod_ug_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akceso...
Power_nozzle_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-bi...
szczotka_tapicerska_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akces...
szczotka_szczelinowa_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akce...
szczotka_do_pod_ug_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akceso...
Power_nozzle_roboclean-aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_ak...

To akcesorium zostało zaprojektowane wyłącznie do powierzchni z tkaniny, takie jak  kanapy, sofy, oraz zasłon. Jego specjalna nakładka zapobiega   zużyciu z tapicerki.

 

To poręczne wyposażenie jest przeznaczone do czyszczenia między poduszkami i w szczelinach kanap-miejsca niedostępne. Masz pewność wiedząc, że nawet najdalszych zakątkach meble są wolne od kurzu i okruchów i innych czastek które wpadły w szczeliny.

 

Czyszczenie twardych podłóg często oznacza po prostu przesuwanie kurzu wokół. Z twardą szczotką Roboclean, ta robota będzie nie tylko łatwiejsza, ale bardziej skuteczniejsza. To wszechstronne narzędzie zostało zaprojektowane z obrotową szyjką, dwóch gumowych kół bocznych i podwójnym zestawem pędzli. Jest trwały, lekki i dostępne zarówno w soft-syntetycznych i naturalnych włosia końskiego włosia. Użyj tego narzędzia, aby zapewnić każdemu calowi domu nieskazitelną czystość!

 

Roboclean szczyci się nagrodami za  akcesoria. Power Nozzle (trzepaczka), posiada własny 150 W silnik, daje dodatkową siłę czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Z powodu jego potężny silnik, Power Nozzle jest skuteczne zarówno na dywanach i twardych powierzchniach. Zdalne sterowanie i mechanizmy blokujące pionowe również pomagają, ułatwiają domowe czynności sprzątania i czyszczenia.

 Szczotka szczelinowa z włosiem

 

 Końcówka Pompująca

 

 Rura Teleskopowa

 

 Worek Próżniowy

szczotka_szczeliniwa_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akce...
koncowka_pompujaca-aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akceso...
rura_teleskopowa_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesori...
worek_do_odkurzania_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akces...
szczotka_szczelinowa_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akce...
koncowka_pompujaca_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akceso...
rura_teleskopowa_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesori...
worek_do_odkurzania_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akces...

Ta szczotka zapewnia te same funkcje co szczotka szczelinowa krótka, tylko jest bardziej delikatna. Szczotka po zamontowaniu na szczotce szczelinowej krótkiej umożliwia czyszczenie przy krawędziach okiennych, grzejnikach, przy kominach i innych wąskich obszarach gdzie jest trudny dostęp. 

 

To rozwiązanie jest idealne do czyszczenia komputerów, klawiatur i innych wrażliwych urządzeń elektronicznych. Ponadto można skorzystać z jego funkcji dmuchania materacy do spania, piłki plażowej, lub innych przedmiotów  nadmuchiwanych, gdy podłączymy końcówkę pompującą.

 

Stalowa, teleskopowa rura jest lekka i jej długość może być dostosowana do wysokości osoby pracującej urządzeniem. Taka regulacja umożliwia wygodniejszą pracę urządzeniem.

 

To unikalne akcesorium podnosi wartość Twojego systemu Roboclean. Przez proste umieszczenie poduszki, poduszek, pluszowych zabawek, kołdry lub koc w przestrzeni worka i po zamknięciu, czyszczenie przedmiotów   znajdujących się w worku nigdy nie było tak łatwe. Używając tej techniki, można pozbyć się wszystkich nieprzyjemnych zapachów  i zanieczyszczonego wewnątrz rzeczy powietrza. Brudne powietrze zastępujemy czystym lub  aromatyzowanym. Jako dodatkową funkcje, ten Worek ma zamek i można zmniejszyć objętości obiektów ", zajmując mniej miejsca w szafie lub walizce.

Szczotka Szczelinowa Długa

 

 Elektrowąż

 

 Szczotka elektrostatyczna

 

 Zapachy - Aromaty

dysza_szczelinowa_dlugaaura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_ak...
elektowaz-aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-biels...
szczotka_antystatyczna_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_ak...
zapachy_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-bielsko...
dysza_szczelinowa_dlugaaura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_ak...
elektowaz_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-biels...
szczotka_antystatyczna_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_ak...
zapachy_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesoria-bielsko...

Szczotka szczelinowa długa umożliwia  docieranie do obszarów trudnych, które są teraz znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż wcześniej. Za pomocą tego narzędzia, sprzątanie wewnątrz i powyżej szafek, za lodówką i innych wąskich przestrzeniach jest teraz bardzo proste.

 

Ten ergonomiczny uchwyt posiada zintegrowany pilot pozwalający kontrolować urządzenie bezpośrednio. Wąż w swojej budowie zawiera stal powlekaną, sprężyny spiralne i dwie warstwy gumy utwardzonej o zwiększonej trwałości co gwarantuje lepsza jego wytrzymałość.

 

Użyj tego wyjątkowej szczotki antystatycznej na delikatnych i kruchych powierzchniach, takich jak zdjęcia, ekrany telewizyjne, komputery, odzież, rośliny domowe, itp. Jej naturalne włosy ogona konia zapobiega uszkodzeniu lub zadrapań do wszelkich delikatnych powierzchni lub elementów.

 

Dostosuj zapach własnego domu z mnóstwem zapachów z kolekcji zapachów Aura. Dostępne zapachy m.in.: cytryny, sosnowy las, ogród botaniczny i eukaliptus.

 

Roboclean / Zestaw Piorący

Nie wydawaj pieniędzy na drogie profesjonalne usługi prania z szamponem.  Aura Roboclean posiada zestaw do prania. Nie ma potrzeby prania całego dywanu, gdy istnieje kilka miejsc zabrudzonych, które trzeba wyczyścić. Dzięki łatwemu, bezproblemowe montażowi, w ciągu minuty pozbędziesz się świeżej lub nawet uporczywej plamy. Usuniesz również brzydki zapach z dywanu.

Duża dysza do podług i dywanów

Mała Dysza Myjąca

Szampon do Dywanu

mycie_podlug_dywanow_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akce...
mala_szczotka_do_prania_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_a...
szamon_do_prania_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesori...
mycie_podlug_dywanow_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akce...
mala_szczotka_do_praniaaura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_ak...
szamon_do_prania_aura-roboclean-114f-intelio_eu_serwis_opole_tani_cena_niska_warszawa_wroclawa_odkurzacz_system-czyszczacy_czesici_naprawa_akcesori...

Roboclean umożliwia mycie podłóg i dywanów przy użyciu czystej wody przez cały czas. Czyszczenie podłogi o twardej powierzchni jest proste, otrzymujemy podłogę czystą i suchą w ciągu kilku chwil. Kiedy przychodzi do czyszczenia dywanów można bardzo szybko zobaczyć wspaniałe wyniki osiągnięte dzięki przystawce, w połączeniu z wysoką wydajnością podciśnienia urządzenia Roboclean. Twoi sąsiedzi będą myśleć - twoje dywany były czyszczone profesjonalnie!

 

Mini dysza myjąca, pozwala na pranie łatwe i dokładne wyczyszczenie tapicerki na meblach. Jej mały rozmiar pozwala na łatwy dostęp do takich obszarów, które normalnie byłoby poza zasięgiem dla dużej dyszy piorącej.

 

Wykonane specjalnie dla Roboclean, Szampon Carpet Aura będzie pomagać w pozbyciu się najtrudniejszych plam i brudu z dywanu zmiękczając jego włókienka, przywracając je do pierwotnej, lśniącej formy. Dodaj nakrętka tego produktu do zbiornika na czystą wodę i oglądaj jak magia zaczyna działać!