Informacje


Ile to trwa i kosztuje zryczałtowana naprawa pogwarancyjna dostarczonych urządzeń?

Ile to trwa?

Intelio.eu dołoży wszelkich starań, aby usługi były wykonywane bez zbędnej zwłoki ok. 2-3 dni. W przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń okres naprawy może ulec wydłużeniu do 28 dni roboczych, w przypadku konieczności sprowadzenia części lub podzespołów koniecznych do naprawy, spoza Polski.


Płyta główna w robotach marki iRobot Roomba

W ramach naszych usług serwisowych robotów marki iRobot Roomba nie zajmujemy się naprawą płyty głównej.


Serwis pogwarancyjny elektronarzędzi - informacja

Aktualnie nie prowadzimy napraw elektronarzędzi.


Regeneracja akumulatorów - ceny, ogniwa, czas usługi, itp.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem wykonującą usługi w zakresie regeneracji baterii oraz zgrzewania ogniw typu Ni-Mh (niklowo-wodorkowe), Ni-Cd (niklowo-Kadmowe), Li-ion (litowe). Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie kraju która zajmuje się tym profesjonalnie. Posiadamy specjalistyczne urządzenia i maszyny, które pozwalają naszym klientom zagwarantować niezawodność działania regenerowanych baterii. Dokonujemy regeneracji baterii do wszelkiego rodzaju elektronarzędzi np. stosowanych w usługach remontowo - budowlanych, ogrodnictwie, w robotach sprzątających, koszących oraz w rowerach elektrycznych. Ogniwa zgrzewane są profesjonalnymi zgrzewarkami co sprawia że bateria po regeneracji działa jak fabrycznie nowa.


Przykłady wykonywanych regeneracji akumulatorów stosowanych do różnych narzędzi, rowerów, urządzeń itp.

Elektronarzędzie, rower elektryczny, urządzenie  pracuje coraz krócej to oznaka, iż jego akumulator w najbliższym czasie będzie trzeba wymienić na nowy lub go zregenerować poprzez wymianę ogniw na nowe. Wiele akumulatorów ma nietypowe kształty i różne sposoby ich podłączenia. Powoduje to, że oryginały, zamienniki są trudno dostępne lub nie osiągalne. Intelio.eu w ramach serwisu www.door-to-door.pl jest wstanie zregenerować (wymienić ogniwa) w każdym akumulatorze, baterii. Po prostu wyślij baterię do nas, a my po wykonaniu usługi odeślemy go pod wskazany adres. Czas trwania usługi to do 20 dni roboczych.

Na usługę udzielamy 6 miesięcy gwarancji i wystawiamy faktury VAT.

Po niżej przedstawiamy przykładowe modele akumulatorów, baterii, w których były najczęściej regenerowane akumulatory, baterie. Podane ceny należy traktować jako orientacyjne i nie są ofertą handlową.